|
Ishøj St.
|
|
|
Kl. 18:39
|
|
Bus 127
|
|
Brohuset (Vejlebrovej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Vejlebroskolen (Gildbrovej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Vildtbanestien (Gildbrovej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
Bus 127
|
|
Bredekærs Vænge (Vildtbanevej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Kærbo (Ishøj Boulevard)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
Ishøj St.
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
Bus 127
|
|
Skyttestien (Ishøj Søvej)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Strandgårdskolen (Ishøj Søvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Lundestien (Ishøj Søvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Ishøjstien (Ishøj Parkvej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Centerstien (Ishøj Parkvej)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Industribuen (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Vejleåvej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Pilemøllevej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Kirkebjerggård (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Ishøj Skole (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Friggasvej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Torsbo (Køgevej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Hveen Boulevard (Køgevej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Budstikken (Røjlevangen)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Rønnevang Kirke (Røjlevangen)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Rugkærgårdsvej (Køgevej)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Borgerskolen (Høje Taastrup Vej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Gasværksvej (Vesterparken)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Fredensvej (Vesterparken)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Taastrup St.
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
|