|
Værløse St.
|
|
|
Kl. 08:26
|
|
Bus 151
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Gyvelvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Knud Hjortøsvej (Lejrvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Lejrvej ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
|