|
Ørestad St., Kay Fiskers Plads (Kay Fiskers Plads)
|
|
|
Kl. 15:04
|
|
Bus 32
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 15:05
|
|
Kl. 15:05
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
Kongelundsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Plejehjemmet Løjtegårdsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Amagerhallen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Løjtegårdsskolen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Bøgevang (Sirgræsvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Røllikevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Terosevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 15:23
|
|
Kl. 15:23
|
|
|
|
Sirgræsvej (Alleen)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Kastruplundgade (Alleen)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Kastruplundgade (Ved Stationen)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
|
Kastrup St. (Ved Stationen)
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
|