|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 23:18
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 23:21
|
|
Kl. 23:21
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:29
|
|
Kl. 23:29
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:38
|
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:39
|
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 23:41
|
|
Kl. 23:41
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 23:42
|
|
Kl. 23:42
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:47
|
|
Kl. 23:47
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
|