|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
|
|
Kl. 07:45
|
|
Bus 570
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
|
Kirkebakkevej (Tersløsevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
|
Regionshuset (Alleen)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
|
Sorø Byterminal
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
|
Absalonsgade (Vedelsgade)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
|
Feldskovvej (Skælskørvej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
|
Frederiksbergvej (Næstvedvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
|
Skolevej (Næstvedvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
|
Broby Overdrev (Næstvedvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
|
Alstedvej (Næstvedvej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
|
Næstvedvej
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
|
Vink - Næsby bro (Skelbyvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
|
Næsby Vrå (Sorøvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
|
Spurvevej (Sorøvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
|
Ny Skolevej (Sorøvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
|
Åsøvej (Nyvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
|
Nøddevej (Nyvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
|
Glumsø, Realskolevej (Ringstedvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
|
Glumsø, Storegade 22 (Storegade)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
|
Søpark Alle (Nyvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
|
Skelby (Skelbyvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
|
Skelbyvej v skoven (Skelbyvej)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
|
Kagstrupvej (Skelbyvej)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
|
Gerdrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
|
Ganges Bro (Sorøvej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
|
Holsted Alle (Ringstedgade)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
|
Rønnevej (Ringstedgade)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
|
Skovbrynet (Ringstedgade)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
|
Vinkelvej (Ringstedgade)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
|
Herlufsvænge (Ringstedgade)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
|
Næstved Sygehus (Ringstedgade)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
|
Farimagsvej
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
|
D
|