|
Nyborg Station (Nyborg Kommune)
|
|
|
Kl. 16:49
|
|
Bus 921
|
|
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Bastionen Nyborg (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Skolegade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Lindealleen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Sygehusenheden (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Helgetoftevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Sprotoften (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Juelsbergvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Højagervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Pilevadvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Åløkkevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Aunslev (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Nederbyvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Korkendrup (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Østervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Vibeskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Lundsager (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Ullerslev (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Flødstrupvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Flødstrup (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Lundevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Revninge Kirke (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
|
Idrætsvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Gammelmose (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Rynkebyvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Søvangsparken (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Hinkesvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
|