Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | Spor | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Helsingør St. | Kl. 11:05 | Re 2245 | 3 | ||||
Snekkersten St. | Kl. 11:08 | Kl. 11:09 | 2 | ||||
Espergærde St. | Kl. 11:11 | Kl. 11:12 | 2 | ||||
Humlebæk St. | Kl. 11:16 | Kl. 11:17 | 2 | ||||
Nivå St. | Kl. 11:20 | Kl. 11:21 | 3 | ||||
Kokkedal St. | Kl. 11:24 | Kl. 11:25 | 2 | ||||
Rungsted Kyst St. | Kl. 11:28 | Kl. 11:29 | 3 | ||||
Vedbæk St. | Kl. 11:32 | Kl. 11:33 | 2 | ||||
Skodsborg St. | Kl. 11:36 | Kl. 11:37 | 2 | ||||
Klampenborg St. | Kl. 11:41 | Kl. 11:42 | 4 | ||||
Hellerup St. | Kl. 11:46 | Kl. 11:47 | 2 | ||||
Østerport St. | Kl. 11:52 | Kl. 11:54 | 4 | ||||
Nørreport St. | Kl. 11:56 | Kl. 11:57 | 2 | ||||
København H | Kl. 12:00 | Kl. 12:04 | 8 | ||||
Valby St. | Kl. 12:08 | Kl. 12:09 | 2 | ||||
Glostrup St. | |||||||
Høje Taastrup St. | Kl. 12:17 | Kl. 12:18 | 4 | ||||
Hedehusene St. | Kl. 12:22 | Kl. 12:23 | 4 | ||||
Trekroner St. | Kl. 12:26 | Kl. 12:27 | 4 | ||||
Roskilde St. | Kl. 12:30 | Kl. 12:31 | 1 | ||||
Viby Sjælland St. | Kl. 12:38 | Kl. 12:39 | 2 | ||||
Borup St. | Kl. 12:43 | Kl. 12:44 | 3 | ||||
Ringsted St. | Kl. 12:53 | Kl. 12:54 | 3 | ||||
Glumsø St. | Kl. 13:01 | Kl. 13:02 | 2 | ||||
Næstved St. | Kl. 13:09 | 3 |