|
Margrethehåb (Margrethehåbsvej)
|
|
|
Kl. 09:39
|
|
Bus 202A
|
|
Margrethehåb, Troldehøj (Margrethehåbsvej)
|
Kl. 09:39
|
|
Kl. 09:39
|
|
|
|
Margrethehåbsvænget (Låddenhøj)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Horsehøj (Låddenhøj)
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Bjergmarken (Låddenhøj)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Rørmosen (Låddenhøj)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Sct. Jørgensbjerg Lokalcenter (Møllehusvej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Vestergade (Møllehusvej)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Ahornvej (Møllehusvej)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Kildehusvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Absalons Skole (Støden)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
Kornerups Vænge (Bredgade)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Roskilde Ring (Søndre Ringvej)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Zealand (Maglegårdsvej)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
|
Slagteriskolen (Maglegårdsvej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Roskilde Handelsskole (Maglegårdsvej)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Musicon (Maglelunden)
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
|