Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden) | Kl. 15:19 | Bus 318 | ||||
Kærvej (Selsøvej) | Kl. 15:19 | Kl. 15:19 | ||||
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej) | Kl. 15:20 | Kl. 15:20 | ||||
Manderup (Selsøvej) | Kl. 15:22 | Kl. 15:22 | ||||
Selsø Kirke (Selsøvej) | Kl. 15:24 | Kl. 15:24 | ||||
Sønderby (Skovvejen) | Kl. 15:29 | Kl. 15:29 | ||||
Østby (Baunehøjvej) | Kl. 15:33 | Kl. 15:33 | ||||
Teglværksvej (Østbyvej) | Kl. 15:35 | Kl. 15:35 | ||||
Kildevej (Østbyvej) | Kl. 15:37 | Kl. 15:37 | ||||
Egevej (Østbyvej) | Kl. 15:38 | Kl. 15:38 | ||||
Torpevej (Østergade) | Kl. 15:38 | Kl. 15:38 | ||||
Skuldelev Kirke (Østergade) | Kl. 15:40 | Kl. 15:40 | ||||
Tørslev (Tørslevvej) | Kl. 15:44 | Kl. 15:44 | ||||
Gerlev (Bygaden) | Kl. 15:47 | Kl. 15:47 | ||||
Egelundsvej (Skovnæsvej) | Kl. 15:51 | Kl. 15:51 | ||||
Willumsens Museum (Færgevej) | Kl. 15:54 | Kl. 15:54 | ||||
Rosenvænget (Færgevej) | Kl. 15:54 | Kl. 15:54 | ||||
Borgervænget (Færgevej) | Kl. 15:55 | Kl. 15:55 | ||||
Skyllebakkegade (Færgevej) | Kl. 15:56 | Kl. 15:56 | ||||
Kalvøvej (Bruhnsvej) | Kl. 15:56 | Kl. 15:56 | ||||
Frederikssund St. | Kl. 15:58 |