|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 13:20
|
|
Bus 1A
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Gl. Vartov Vej (Strandvejen)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Strandøre (Strandvejen)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Strandvænget (Strandvejen)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Svanemøllen St. (Østerbrogade)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Nygårdsvej (Østerbrogade)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Poul Henningsens Plads St. (Østerbrogade)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Århusgade (Østerbrogade)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Gustav Adolfs Gade (Østerbrogade)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Trianglen St. (Blegdamsvej)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Irmingersgade (Blegdamsvej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
Rigshospitalet Hovedindgang (Blegdamsvej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Blegdamsvej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Skt. Hans Torv (Blegdamsvej)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Prins Jørgens Gade (Stengade)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Rantzausgade (Griffenfeldsgade)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Åboulevard (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Rosenørns Allé (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Thorvaldsensvej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Kastanievej (H.C. Ørsteds Vej)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Gammel Kongevej (Alhambravej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Frederiksberg Allé (Kingosgade)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Vesterbrogade (Enghavevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Tove Ditlevsens Plads (Enghavevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Enghave Plads St. (Enghavevej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Sønder Boulevard (Enghavevej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Carlsberg St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Kirsten Walthers Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Carl Jacobsens Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
København Syd St., Grønttorvet
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Gl.Køge Landevej (Folehaven)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Retortvej (Folehaven)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Hestehaven (Folehaven)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Danhaven (Folehaven)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Folehaven (Vigerslevvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Vigerslevvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Hvidovregade (Vigerslev Allé)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Byvej (Avedøre Tværvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Avedørelejren (Avedøre Tværvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Naverporten (Rebslagerporten)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Pottemagerporten (Naverporten)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Hvidovre Gymnasium (Naverporten)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
|