|
Holte St.
|
|
|
Kl. 08:20
|
|
Bus 199
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Øverødvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Søbakkevej (Øverødvej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
Sydskrænten, Havarthigaarden (Øverødvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
HF Solpletten (Øverødvej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Gl. Øverødvej (Øverødvej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
Gammel Holtegaard (Øverødvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj syd (Øverødvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj (Øverødvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Malmbergsvej (Langhaven)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Trørødskolen (Langhaven)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Elleparken (Langhaven)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Gøngehusvej (Langhaven)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Bueager (Gøngehusvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Gøngetoften (Gøngehusvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Henriksholms Allé (Gøngehusvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Vedbæk St.
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
|