|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 16:46
|
|
Bus 902
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Fægangen (Ørnumvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Rødhøjvej (Ørnumvej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Mælkevej (Halsebyvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Tårnborghallen (Tjærebyvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Kildebakken (Mælkevej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Rødhøjvej (Mælkevej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Svenstrup, Stibjergvej (Mælkevej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Banevej (Frølundevej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Frølunde (Frølundevej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Frølunde Fed, Vagtelvej (Broholmvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Svanedammen (Broholmvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Engpiberdraget (Broholmvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Bildsøvej (Forlevvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Stationsvej (Forlevvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Forlev, Lyshøjvej (Stationsvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Forlev, Friskolen (Stationsvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Vandværksvej (Stationsvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Skolevej (Akacievej)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Vemmelev skole (Skolevej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Akacievej (Borgergade)
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
|