|
Charlottenlund Fort (Strandvejen)
|
|
|
Kl. 11:22
|
|
Bus 192
|
|
Jægersborg Allé (Strandvejen)
|
Kl. 11:22
|
|
Kl. 11:22
|
|
|
|
Constantia (Strandvejen)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
Blidahpark (Maglemosevej)
|
Kl. 11:24
|
|
Kl. 11:24
|
|
|
|
Stigaardsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Bregnegårdsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 11:26
|
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
Vingårds Allé (Hartmannsvej)
|
Kl. 11:27
|
|
Kl. 11:27
|
|
|
|
Tranegårdsvej (Hartmannsvej)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 11:31
|
|
Kl. 11:31
|
|
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Ellegårdsvej)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Kærvangen (Ellegårdsvej)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 11:39
|
|
Kl. 11:39
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 11:42
|
|
Kl. 11:42
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 11:43
|
|
Kl. 11:43
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 11:46
|
|
Kl. 11:46
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
|