|
Skolen på Herredsåsen (Herredsåsen)
|
|
|
Kl. 21:06
|
|
Bus 551
|
|
Aktivarius (Herredsåsen)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Sct Olai Parken (Klosterparkvej)
|
Kl. 21:08
|
|
Kl. 21:08
|
|
|
|
Bredekildevej (Klosterparkvej)
|
Kl. 21:08
|
|
Kl. 21:08
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 21:12
|
|
Kl. 21:12
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 21:14
|
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 21:14
|
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 21:15
|
|
Kl. 21:15
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 21:16
|
|
Kl. 21:16
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 21:17
|
|
Kl. 21:17
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 21:19
|
|
Kl. 21:19
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 21:20
|
|
Kl. 21:20
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 21:21
|
|
Kl. 21:21
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 21:22
|
|
Kl. 21:22
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 21:23
|
|
Kl. 21:23
|
|
|
|
Rådhuset Øst (Kåstrupvej)
|
Kl. 21:24
|
|
Kl. 21:24
|
|
|
|
Kåstrup (Kåstrupvej)
|
Kl. 21:26
|
|
Kl. 21:26
|
|
|
|
Loch Ness Centret (Kåstrupvej)
|
Kl. 21:27
|
|
Kl. 21:27
|
|
|
|
Kåstrupvej, Loch Ness (Kåstrupvej)
|
Kl. 21:27
|
|
Kl. 21:27
|
|
|
|
|
Spangsbro, Tømmerupvej (Kåstrupvej)
|
Kl. 21:29
|
|
|
|
|