|
Trekroner St.
|
|
|
Kl. 14:12
|
|
Bus 201A
|
|
RUC Syd (Trekroner Allé)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Møllehusvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Neergårdsvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Fælledvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Søstien (Kongemarksvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
|