|
Holte St.
|
|
|
Kl. 13:57
|
|
Bus 191
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Rønnebærvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Piils Skov (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Mosevej (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Tesch Allé (Dronninggårds Allé)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Vejlemosevej (Parcelvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Kildevældsvej (Parcelvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Parcelvej (Højdevej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Arnevej (Højdevej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Furesøvej (Højdevej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Søndervej (Furesøvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Furesø Parken (Furesøvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Virum Overdrevsvej (Furesø Parkvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Parcelvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Kirkebakken (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Virum Torv (Grønnevej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Fuglsangvej (Virumvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Virumvej (Kongevejen)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Frilandsmuseet (Kongevejen)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Kongevejen (Skovbrynet)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Sorgenfri St. (Hummeltoftevej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Sorgenfri Torv (Grønnevej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Løvgårdsvej (Grønnevej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Sorgenfrivænget (Grønnevej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Virumvej (Grønnevej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Vangeledet (Grønnevej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Virum Stationsvej (Virumvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Solgården (Virumvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Virum Vandvej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Hummeltoftevej (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Frederiksdal (Frederiksdalsvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Sophienholm (Nybrovej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Nybro Kro (Nybrovej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Nybrogård (Nybrovej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Kongshvilevej (Nybrovej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Hartmannsvej (Nybrovej)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
|