Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Brøndbyøster St., Nygårds Plads (Nygårds Plads) | Kl. 23:46 | Bus 13 | ||||
Nygårds Plads, øst (Nygårds Plads) | Kl. 23:46 | Kl. 23:46 | ||||
Korsdalsvej (Roskildevej) | Kl. 23:48 | Kl. 23:48 | ||||
Vestbadet (Roskildevej) | Kl. 23:49 | Kl. 23:49 | ||||
Brandholms Allé (Roskildevej) | Kl. 23:51 | Kl. 23:51 | ||||
Roskildevej (Tårnvej) | Kl. 23:52 | Kl. 23:52 | ||||
Valhøjs Allé (Tårnvej) | Kl. 23:52 | Kl. 23:52 | ||||
Rødager Allé (Tårnvej) | Kl. 23:53 | Kl. 23:53 | ||||
Rødovre Centrum (Tårnvej) | Kl. 23:54 | Kl. 23:54 | ||||
Rødovre Centrum (Rødovre Parkvej) | Kl. 23:56 |