|
Hundige St.
|
|
|
Kl. 23:32
|
|
Bus 600S
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 23:35
|
|
Kl. 23:35
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 23:39
|
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 23:41
|
|
Kl. 23:41
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 23:47
|
|
Kl. 23:47
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 23:52
|
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 00:03
|
|
Kl. 00:03
|
|
|
|
Vindinge, Ved Kirken (Tingvej)
|
Kl. 00:04
|
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 00:04
|
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 00:07
|
|
Kl. 00:07
|
|
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 00:09
|
|
Kl. 00:09
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 00:12
|
|
Kl. 00:14
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 00:16
|
|
Kl. 00:16
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 00:21
|
|
Kl. 00:21
|
|
|
|
Risø (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:33
|
|
Kl. 00:33
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 00:36
|
|
Kl. 00:36
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 00:37
|
|
Kl. 00:37
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 00:39
|
|
Kl. 00:39
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 00:40
|
|
Kl. 00:40
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 00:42
|
|
Kl. 00:42
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:45
|
|
Kl. 00:45
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 00:47
|
|
Kl. 00:47
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 00:50
|
|
Kl. 00:50
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 00:53
|
|
Kl. 00:53
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 00:56
|
|
|
|
|