|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 04:22
|
|
Natbus 91N
|
|
Frederiksborgcentret, Royal Stage (Milnersvej)
|
Kl. 04:23
|
|
Kl. 04:23
|
|
|
|
U/NORD, Hillerød (Milnersvej)
|
Kl. 04:24
|
|
Kl. 04:24
|
|
|
|
Trollesminde (Roskildevej)
|
Kl. 04:24
|
|
Kl. 04:24
|
|
|
|
Novo Nordisk (Roskildevej)
|
Kl. 04:24
|
|
Kl. 04:24
|
|
|
|
Kildedal (Roskildevej)
|
Kl. 04:25
|
|
Kl. 04:25
|
|
|
|
Favrholm (Roskildevej)
|
Kl. 04:26
|
|
Kl. 04:26
|
|
|
|
Freerslev (Roskildevej)
|
Kl. 04:30
|
|
Kl. 04:30
|
|
|
|
Gørløse St. (Stationsvej)
|
Kl. 04:35
|
|
Kl. 04:35
|
|
|
|
Gørløse (Hovedvejen)
|
Kl. 04:35
|
|
Kl. 04:35
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 04:40
|
|
Kl. 04:40
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 04:41
|
|
Kl. 04:41
|
|
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 04:41
|
|
Kl. 04:41
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 04:42
|
|
Kl. 04:42
|
|
|
|
Jørlunde (Roskildevej)
|
Kl. 04:44
|
|
Kl. 04:44
|
|
|
|
Skyhøj (Roskildevej)
|
Kl. 04:47
|
|
Kl. 04:47
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 04:52
|
|
Kl. 04:52
|
|
|
|
Østervej (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 04:52
|
|
Kl. 04:52
|
|
|
|
Ring Nord (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 04:53
|
|
Kl. 04:53
|
|
|
|
Kærgårdsvej (Ring Nord)
|
Kl. 04:55
|
|
Kl. 04:55
|
|
|
|
Gl. Ølstykke (Frederikssundsvej)
|
Kl. 04:56
|
|
Kl. 04:56
|
|
|
|
Skjoldsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 04:57
|
|
Kl. 04:57
|
|
|
|
Roarsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 04:57
|
|
Kl. 04:57
|
|
|
|
Stengårdsskolen (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 04:58
|
|
Kl. 04:58
|
|
|
|
Fiskene (Ring Syd)
|
Kl. 04:59
|
|
Kl. 04:59
|
|
|
|
Krebsen (Ring Syd)
|
Kl. 04:59
|
|
Kl. 04:59
|
|
|
|
Vandmanden (Ring Syd)
|
Kl. 04:59
|
|
Kl. 04:59
|
|
|
|
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej)
|
Kl. 05:01
|
|
Kl. 05:01
|
|
|
|
Svestrup (Værebrovej)
|
Kl. 05:03
|
|
Kl. 05:03
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 05:04
|
|
Kl. 05:04
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 05:06
|
|
Kl. 05:06
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 05:09
|
|
Kl. 05:09
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 05:11
|
|
Kl. 05:11
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 05:12
|
|
Kl. 05:12
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 05:13
|
|
Kl. 05:13
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 05:13
|
|
Kl. 05:13
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:17
|
|
Kl. 05:17
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:19
|
|
Kl. 05:19
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:21
|
|
Kl. 05:21
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:22
|
|
Kl. 05:22
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 05:22
|
|
Kl. 05:22
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 05:22
|
|
Kl. 05:22
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 05:23
|
|
Kl. 05:23
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 05:24
|
|
Kl. 05:24
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 05:27
|
|
Kl. 05:27
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 05:30
|
|
Kl. 05:30
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 05:30
|
|
Kl. 05:30
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 05:31
|
|
Kl. 05:31
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 05:31
|
|
Kl. 05:31
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 05:32
|
|
Kl. 05:32
|
|
|
|
Rørsangervej (Klosterengen)
|
Kl. 05:33
|
|
Kl. 05:33
|
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 05:33
|
|
Kl. 05:33
|
|
|
|
Bytoften (Byageren)
|
Kl. 05:36
|
|
Kl. 05:36
|
|
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 05:37
|
|
Kl. 05:37
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
Kl. 05:40
|
|
|
|
|