|
Hvalsø St.
|
|
|
Kl. 05:22
|
|
Bus 219
|
|
Gundestedgård (Holbækvej)
|
Kl. 05:22
|
|
Kl. 05:22
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 05:23
|
|
Kl. 05:23
|
|
|
|
Liljevej (Blakledsvej)
|
Kl. 05:26
|
|
Kl. 05:26
|
|
|
|
Vester Såby (Dyvelslystvej)
|
Kl. 05:28
|
|
Kl. 05:28
|
|
|
|
Dyvelslyst
|
Kl. 05:29
|
|
Kl. 05:29
|
|
|
|
Dyvelslyst, Hvalsøvej (Hvalsøvej)
|
Kl. 05:30
|
|
Kl. 05:30
|
|
|
|
Kirke Sonnerup,Ved Kirken (Englerupvej)
|
Kl. 05:32
|
|
Kl. 05:32
|
|
|
|
Skolevang (Ordrupvej)
|
Kl. 05:32
|
|
Kl. 05:32
|
|
|
|
Møllegårdsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 05:33
|
|
Kl. 05:33
|
|
|
|
Vintre Mølle (Ordrupvej)
|
Kl. 05:33
|
|
Kl. 05:33
|
|
|
|
Englerup (Elverdamsvej)
|
Kl. 05:35
|
|
Kl. 05:35
|
|
|
|
Langtvedkrydset (Elverdamsvej)
|
Kl. 05:37
|
|
Kl. 05:37
|
|
|
|
Egevej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Ilsøvej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 05:40
|
|
Kl. 05:40
|
|
|
|
Bigårdsvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 05:41
|
|
Kl. 05:41
|
|
|
|
Ejby Strand, Åvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 05:42
|
|
Kl. 05:42
|
|
|
|
Åhusene (Åvej)
|
Kl. 05:43
|
|
Kl. 05:43
|
|
|
|
Nørrevang (Ejbybrovej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Møllehøjvej (Vestre Digevej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Sydmarksvej ved Møllehøjvej (Møllehøjvej)
|
Kl. 05:47
|
|
Kl. 05:47
|
|
|
|
Stærevænget (Sydmarksvej)
|
Kl. 05:48
|
|
Kl. 05:48
|
|
|
|
Kyndeløse, Sydmarksvej (Sydmarksvej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Kyndeløse, Kyndeløsevej (Sydmarksvej)
|
Kl. 05:50
|
|
Kl. 05:50
|
|
|
|
Hyldebærhaven (Ammershøjvej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Hvidtjørneallé (Ammershøjvej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
|