|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
|
|
Kl. 10:39
|
|
Bus 142
|
|
Grøndals Parkvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Vanløse St. (Jernbane Allé)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Børglumvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Jernbane Allé (Jyllingevej)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Vanløse, Ålekistevej (Jyllingevej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Jyllingevej St.
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Krogebjerg (Jyllingevej)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Damhusengen (Jyllingevej)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Rødovrevej (Jyllingevej)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Højrisvej (Jyllingevej)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Hobrovej (Islevdalvej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Islevdalvej (Erhvervsvej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Ejby Industrivej (Erhvervsvej)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Ejby Mosevej (Ejby Industrivej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Ejbytoften (Ejby Mosevej)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Ejbylund (Statenevej)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Ny Vestergård (Statenevej)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Harrestrupvænge (Statenevej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Ravnstrupgård (Harrestrupvej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Omegnens Fritids HF (Harrestrupvej)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
HF Kildegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
Bus 142
|
|
Lindeengen (Harrestrupvej)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Kløvertoften (Harrestrupvej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Morelvej (Harrestrupvej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Skovlunde Kirkegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Harrestrupvej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Center Syd (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
|
Skovlunde St.
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
|