|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
|
|
Kl. 13:55
|
|
Bus 201A
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Kongemarksvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Rønnebærparken (Holbækvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Smedegårdsparken (Holbækvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Stændertorvet
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
|
Trekroner St.
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
|