|
Skælskør Busterminal (Stationsvej)
|
|
|
Kl. 20:19
|
|
Bus 470R
|
|
Havnepladsen (Havnevej)
|
Kl. 20:19
|
|
Kl. 20:19
|
|
|
|
Harboes Vænge (Skovvej)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
Holmevej, SANO (Slagelsevej)
|
Kl. 20:21
|
|
Kl. 20:21
|
|
|
|
Tranderup (Slagelse Landevej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Sønderupsønder (Slagelse Landevej)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
Boeslunde kirke (Sønderupvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Pederstræde (Skælskør Landevej)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Baunehøjvej (Skælskør Landevej)
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Fårdrupvej (Skælskør Landevej)
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Lundforlund (Skælskør Landevej)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
Gerlev Idrætshøjskole (Skælskør Landevej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Felixvej (Hashøjvej)
|
Kl. 20:38
|
|
Kl. 20:38
|
|
|
|
Plejecenter Bjergbyparken (Hashøjvej)
|
Kl. 20:38
|
|
Kl. 20:38
|
|
|
|
Slots Bjergbyvej (Hashøjvej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Galgebakkevej (Skælskør Landevej)
|
Kl. 20:40
|
|
Kl. 20:40
|
|
|
|
Bjarkesvej (Skælskørvej)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Havretoften (Bjergbygade)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
Samsøvej (Bjergbygade)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
Hansensvej (Næstvedvej)
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
Vesterport (Vestre Ringgade)
|
Kl. 20:47
|
|
Kl. 20:47
|
|
|
|
Selandia (Vestre Ringgade)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
|