|
Taastrup St.
|
|
|
Kl. 18:17
|
|
Bus 127
|
|
Fredensvej (Vesterparken)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Gasværksvej, Vesterparken (Vesterparken)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Borgerskolen (Køgevej)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Rønnevang Kirke (Køgevej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Husmandsvej (Køgevej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Nyhøj Idrætspark (Køgevej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Hveen Boulevard (Køgevej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Torsbo (Køgevej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Friggasvej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Ishøj Skole (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Kirkebjerggård (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Pilemøllevej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
Vejleåvej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Industribuen (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Centerstien (Ishøj Parkvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Ishøjstien (Ishøj Parkvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Lundestien (Ishøj Søvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Strandgårdskolen (Ishøj Søvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
|
Skyttestien (Ishøj Søvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Ishøj St.
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
|