|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
|
|
Kl. 18:28
|
|
Bus 601A
|
|
|
Dyssegårdscenteret (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
|
Svendborgvej (Parkvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
|
Grønlandsvej (Parkvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
|
Munkebo (Farimagsvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
|
Næstved St. (Farimagsvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:45
|
|
Bus 601A
|
B
|
|
Ndr. Farimagsvej (Viadukten)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
|
Havrevænget (Hvedevænget)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
|
Rugvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
|
Primulavej (Hvedevænget)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
|
Anemonevej (Erantisvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
|
Erantisvej 48 (Erantisvej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
|
A-broen (Østre Ringvej)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
|
Køgevej (Østre Ringvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
|
Susåskole afd Holsted (Holsted Allé)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
|
Trompetvej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
|
Fagotvej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
|
|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
|
|