|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 18:25
|
|
Bus 388
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
Firskovvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Lundtoftegårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Helsingørmotorvejen (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Hvidegårdsparken (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Ermelundsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Rødeport (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Vilvordevej, Ordrupgaard (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Ordrup Krat (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Krathusvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Bloksbjerget (Klampenborgvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Dyrehaven (Christiansholmsvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Klampenborg St.
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Strandvejen (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Cottageparken (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Bødkerbakken (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
|
Taarbæk Havn (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
|