|
Arena Assens (Assens Kommune)
|
|
|
Kl. 16:33
|
|
Bus 151
|
|
Assens Rådhus (Assens Kommune)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Kulturkajen / Bågøfærgen (Assens Kommune)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Mariendalsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Gefionvænget (Assens Kommune)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Niels Kjærbyes Vej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Kalkbrænderivej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Østergade (Assens Kommune)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Sundhedscentret (Assens Kommune)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Korsvangcentret (Assens Kommune)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Melby / Odensevej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Vrangstrupgyden (Assens Kommune)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Søren Nordbys Vej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Gamtoftevej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Øksnebjerg Mølle (Assens Kommune)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Thinggyden (Assens Kommune)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Kirke Søbyvej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Sø Søbyvej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Dærup / Dærupvej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Bøgevej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Dærupvej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Glamsbjerg Hotel (Assens Kommune)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Grønnevej (Assens Kommune)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Campus Glamsbjerg (Assens Kommune)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Glamsdalen (Assens Kommune)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Holtevej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Bregnemose (Assens Kommune)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Fuglekildevej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Hanken / Verninge (Assens Kommune)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Hjelmerupvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Bryllevej / Assensvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Vibækvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Bindekildevej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Assensvej / Bellinge (Odense Kommune)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Bellinge / Idrætscentret (Odense Kommune)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Højmevej / Assensvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Hvidkærvej / Assensvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Vestre Boulevard (Odense Kommune)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Sanderumvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Anne Maries Alle (Odense Kommune)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Majas Alle (Odense Kommune)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Dalumvej / Faaborgvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Odense Zoo (Odense Kommune)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Tietgens Allé / Sdr. Boulevard (Odense Kommune)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
OUH / Sdr. Boulevard (Odense Kommune)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Ansgars Kirke (Odense Kommune)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Føtex / Vesterbro (Odense Kommune)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
OBC Syd Plads B (Odense Kommune)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Juelsgade (Odense Kommune)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Fabersgade (Odense Kommune)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Mågevej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Kochsgade Runddel (Odense Kommune)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Ejbygade / Kertemindevej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Slåenhaven (Odense Kommune)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Vollsmose Allé (Odense Kommune)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Svendsagervej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Bjerggårds Allé (Odense Kommune)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Ø. Ringvej / Kertemindevej (Odense Kommune)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Lunden / Kertemindevej (Odense Kommune)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Brolandvej (Odense Kommune)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Kærbygade (Odense Kommune)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Stationsvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Dræby (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Munkebo Skole (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Kølstrupvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Munkebo Kro (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Munkebo Bycenter (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Toften / Lindøalleen (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Rastepladsen (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Snekkeled (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Drigstrupvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Lille Viby (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:18
|
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
Strandgårds Allé (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Niels Bechs Allé (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Borgm. Hansensvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
|