|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
|
|
Kl. 12:12
|
|
Bus 315
|
|
Skibby Kirke (Saltsøvej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Syrenvej (Saltsøvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Røgerup (Nakkedamsvej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Ferslev, ved gadekæret (Fagerholtvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Vellerup Kirke (Nordvejen)
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
Birkebækvej (Nordvejen)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Hammer Bakke (Vestervej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Vejleby (Vestervej)
|
Kl. 12:29
|
|
Kl. 12:29
|
|
|
|
Venslev (Bygaden)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Kyndby (Skarndalsvej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Fjordlandsskolen, Dalby (Solbakkevej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Egelyvej (Solbakkevej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Dalby (Dysagervej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Lyngerup (Lyngerupvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Vestervangsvej (Lyngerupvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Egelundsvej (Skovnæsvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Campus Frederikssund (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Falkenborgvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Frederikssund St.
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
|