|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 15:01
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 15:05
|
|
Kl. 15:05
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 15:23
|
|
Kl. 15:23
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
|