|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
|
|
Kl. 19:22
|
|
Bus 601A
|
|
|
Fagotvej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
|
Trompetvej (Holsted Allé)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
|
Susåskole afd Holsted (Holsted Allé)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
|
A-broen (Østre Ringvej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
|
Erantisvej 53 (Erantisvej)
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
|
Erantisvej 41 (Erantisvej)
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
|
Anemonevej (Erantisvej)
|
Kl. 19:33
|
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
|
Primulavej (Hvedevænget)
|
Kl. 19:34
|
|
Kl. 19:34
|
|
|
|
|
Rugvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 19:35
|
|
Kl. 19:35
|
|
|
|
|
Bygvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 19:36
|
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
|
Ndr. Farimagsvej (Viadukten)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:42
|
|
Bus 601A
|
A
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
|
Brandtsgade (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 19:48
|
|
Kl. 19:48
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 19:49
|
|
Kl. 19:49
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 19:50
|
|
Kl. 19:50
|
|
|
|
|
Svendborgvej
|
Kl. 19:52
|
|
Kl. 19:52
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 19:53
|
|
Kl. 19:53
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
|
|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 19:56
|
|
|
|
|
|