|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 14:31
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 15:00
|
|
Kl. 15:00
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 15:03
|
|
Kl. 15:03
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 15:05
|
|
Kl. 15:05
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
|