|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 16:32
|
|
Bus 260R
|
|
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Søndergade (Køgevej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Ørnevej (Køgevej)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Kildemarken (Køgevej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Kildeskovvej (Køgevej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Kærehave (Køgevej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Adamshøjvej (Køgevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Kværkebyvej (Køgevej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Bedstedvej (Køgevej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Fjællebro (Køgevej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Kværkeby Stationsvej (Køgevej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Fjællebro Huse (Køgevej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Slimminge, Egelundsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Slimminge, Slimmingevej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Skovbo Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Lundegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Gummersmarkvej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Tingbjerggård (Ringstedvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Vollerslevvej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Bjæverskov, Lidemarksvej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Sandet (Ringstedvej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Vindegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Ud for Fyrrevej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Vemmedrup (Ringstedvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Lellinge Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Østergård (Ringstedvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Krageskovbakken (Ringstedvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Køge Gymnasium (Ringstedvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
|
Køge St. (Ivar Huitfeldtsvej)
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
|