|
Gistrup Skole (Gistrup)
|
|
|
Kl. 20:54
|
|
Bybus 12
|
|
|
Gistrupparken (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
|
Kobbelhøjvej (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
|
Digevangen (Lyngtoften / Gistrup)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
|
Zentavej (Lyngtoften / Gistrup)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
|
Splinten (Nøvlingvej / Gistrup)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
|
Træet (Nøvlingvej / Gistrup)
|
Kl. 20:58
|
|
Kl. 20:58
|
|
|
|
|
Beltoften (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
|
Elmelunden (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
|
Broagerstien (Hadsundvej / Gistrup)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
|
AAU Busterminal (Sigrid Undsetsvej / Aalborg)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
|
Niels Jernes Vej (Fredrik Bajers Vej / Aalborg)
|
Kl. 21:06
|
|
Kl. 21:06
|
|
|
|
|
Halldor Laxness vej (Alfred Nobels Vej / Aalborg)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
|
Da Vinci Parken (Alfred Nobels Vej / Aalborg)
|
Kl. 21:09
|
|
Kl. 21:09
|
|
|
|
|
Willy Brandts Vej (Einsteins Boulevard / Aalborg)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
|
Esbjergparken (Hadsundvej / Aalborg)
|
Kl. 21:11
|
|
Kl. 21:11
|
|
|
|
|
Sonjavej (Hadsundvej / Aalborg)
|
Kl. 21:12
|
|
Kl. 21:12
|
|
|
|
|
Charlottehøj (Hadsundvej / Aalborg)
|
Kl. 21:13
|
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
|
Doravej (Hadsundvej / Aalborg)
|
Kl. 21:14
|
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
|
Filstedvej (Hadsundvej / Aalborg)
|
Kl. 21:16
|
|
Kl. 21:16
|
|
|
|
|
Hermodsgade (Hadsundvej /Aalborg)
|
Kl. 21:17
|
|
Kl. 21:17
|
|
|
|
|
Vejgaard Bymidte (Odinsgade / Aalborg)
|
Kl. 21:18
|
|
Kl. 21:18
|
|
|
|
|
Turøgade (Langelandsgade / Aalborg)
|
Kl. 21:21
|
|
Kl. 21:21
|
|
|
|
|
Sjællandsgade (Aalborg)
|
Kl. 21:22
|
|
Kl. 21:22
|
|
|
|
|
Karolinelund (Bornholmsgade / Aalborg)
|
Kl. 21:24
|
|
Kl. 21:24
|
|
|
|
|
Jyllandsgade (Aalborg Kommune)
|
Kl. 21:25
|
|
Kl. 21:25
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område A / John F. Kennedys Plads)
|
Kl. 21:26
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
A6
|
|
Budolfi Plads (Boulevarden / Aalborg)
|
Kl. 21:32
|
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
|
Vesterbro (Aalborg)
|
Kl. 21:34
|
|
Kl. 21:34
|
|
|
|
|
Vesterbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
|
Sundby Brygge (Vesterbrogade / Nørresundby)
|
Kl. 21:38
|
|
Kl. 21:38
|
|
|
|
|
Stationsvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 21:40
|
|
Kl. 21:40
|
|
|
|
|
Lindholm St. (Nærbanevej / Nørresundby)
|
Kl. 21:42
|
|
Kl. 21:42
|
|
|
|
|
Viaduktvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 21:43
|
|
Kl. 21:43
|
|
|
|
|
Åvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 21:43
|
|
Kl. 21:43
|
|
|
|
|
Stenholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
|
Tagholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 21:45
|
|
Kl. 21:45
|
|
|
|
|
Hovedværkstedet (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
|
Aalborg Lufthavn (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 21:47
|
|
Kl. 21:47
|
|
|
|
|
Vester Halnevej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
|
Vadum Kirkevej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
|
Søndermarken (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
|
Mejerivej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
|
Sneumvej (Ellehammervej / Vadum)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
|
Kommunegrænse Jammerbugt - Aalborg
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
|
Kærvangen (Bygaden / Nørhalne)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
|
Nørhalne Skole (Nørhalne)
|
Kl. 22:03
|
|
Kl. 22:03
|
|
|
|
|
Nordkærvej (Bakmøllevej / Nørhalne)
|
Kl. 22:04
|
|
Kl. 22:04
|
|
|
|
|
Gl. Skolevej (Haldagervej / Biersted)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
|
Elbækvej (Haldagervej / Biersted)
|
Kl. 22:09
|
|
Kl. 22:09
|
|
|
|
|
Teglværksvej (nær Biersted Skole / Jammerb. Komm.)
|
Kl. 22:10
|
|
Kl. 22:10
|
|
|
|
|
Stationsvej (Højbakkevej / Biersted)
|
Kl. 22:11
|
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
|
Zachosvej (Stationsvej / Biersted)
|
Kl. 22:12
|
|
Kl. 22:12
|
|
|
|
|
Toftevej (Kattedamsvej / Aabybro)
|
Kl. 22:17
|
|
Kl. 22:17
|
|
|
|
|
Aabybro Skole (Kattedamsvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 22:19
|
|
Kl. 22:19
|
|
|
|
|
Aabybro Busterminal
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
|
X
|