|
Næstved St. (Farimagsvej)
|
|
|
Kl. 00:20
|
|
Bus 680
|
C
|
|
Ringstedgade (Farimagsvej)
|
Kl. 00:21
|
|
Kl. 00:21
|
|
|
|
|
Næstved Sygehus (Ringstedgade)
|
Kl. 00:22
|
|
Kl. 00:22
|
|
|
|
|
Herlufsvænge (Ringstedgade)
|
Kl. 00:22
|
|
Kl. 00:22
|
|
|
|
|
Vinkelvej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:23
|
|
Kl. 00:23
|
|
|
|
|
Skovbrynet (Ringstedgade)
|
Kl. 00:23
|
|
Kl. 00:23
|
|
|
|
|
Rønnevej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:24
|
|
Kl. 00:24
|
|
|
|
|
Holsted Alle (Ringstedgade)
|
Kl. 00:25
|
|
Kl. 00:25
|
|
|
|
|
Sorøvej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:26
|
|
Kl. 00:26
|
|
|
|
|
Stenskovvej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
|
|
Køberupvej (Næstvedvej)
|
Kl. 00:30
|
|
Kl. 00:30
|
|
|
|
|
Helgesvej (Skåremosevej)
|
Kl. 00:30
|
|
Kl. 00:30
|
|
|
|
|
Skolemarken (Helgesvej)
|
Kl. 00:31
|
|
Kl. 00:31
|
|
|
|
|
Slettevej (Helgesvej)
|
Kl. 00:31
|
|
Kl. 00:31
|
|
|
|
|
Gelsted (Helgesvej)
|
Kl. 00:32
|
|
Kl. 00:32
|
|
|
|
|
Stenagergårdsvej (Helgesvej)
|
Kl. 00:32
|
|
Kl. 00:32
|
|
|
|
|
Fasanvænget (Helgesvej)
|
Kl. 00:34
|
|
Kl. 00:34
|
|
|
|
|
Irisvænget (Helgesvej)
|
Kl. 00:35
|
|
Kl. 00:35
|
|
|
|
|
Susåskolen, Afd. Herlufmagle (Helgesvej)
|
Kl. 00:36
|
|
Kl. 00:36
|
|
|
|
|
Vink - Ravnstrup (Ravnstrupvej)
|
Kl. 00:38
|
|
Kl. 00:38
|
|
|
|
|
Østergårdsvej (Østergade)
|
Kl. 00:43
|
|
Kl. 00:43
|
|
|
|
|
Glumsø St. (Stationsvej)
|
Kl. 00:45
|
|
|
|
|
|