|
Korsør St.
|
|
|
Kl. 21:50
|
|
Bus 902
|
|
Motalavej (Tårnborgvej)
|
Kl. 21:51
|
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
Fægangen (Ørnumvej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Rødhøjvej (Ørnumvej)
|
Kl. 21:54
|
|
Kl. 21:54
|
|
|
|
Mælkevej (Halsebyvej)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Tårnborghallen (Tjærebyvej)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Marsk Stigs Vej (Halsebyvej)
|
Kl. 21:58
|
|
Kl. 21:58
|
|
|
|
Kildebakken (Mælkevej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Rødhøjvej (Mælkevej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Svenstrup, Stibjergvej (Mælkevej)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
Banevej (Frølundevej)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
Frølunde (Frølundevej)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
Frølunde Fed, Vagtelvej (Broholmvej)
|
Kl. 22:05
|
|
Kl. 22:05
|
|
|
|
Svanedammen (Broholmvej)
|
Kl. 22:05
|
|
Kl. 22:05
|
|
|
|
Engpiberdraget (Broholmvej)
|
Kl. 22:06
|
|
Kl. 22:06
|
|
|
|
Bildsøvej (Forlevvej)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
Stationsvej (Forlevvej)
|
Kl. 22:11
|
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
Forlev, Lyshøjvej (Stationsvej)
|
Kl. 22:12
|
|
Kl. 22:12
|
|
|
|
Forlev, Friskolen (Stationsvej)
|
Kl. 22:13
|
|
Kl. 22:13
|
|
|
|
Vandværksvej (Stationsvej)
|
Kl. 22:14
|
|
Kl. 22:14
|
|
|
|
Skolevej (Akacievej)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
Vemmelev skole (Skolevej)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
Akacievej (Borgergade)
|
Kl. 22:17
|
|
|
|
|