|
Charlottenlund Fort (Strandvejen)
|
|
|
Kl. 14:45
|
|
Bus 192
|
|
Jægersborg Allé (Strandvejen)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Constantia (Strandvejen)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Blidahpark (Maglemosevej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Stigaardsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Bregnegårdsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Vingårds Allé (Hartmannsvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Tranegårdsvej (Hartmannsvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Ellegårdsvej)
|
Kl. 15:00
|
|
Kl. 15:00
|
|
|
|
Kærvangen (Ellegårdsvej)
|
Kl. 15:01
|
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 15:03
|
|
Kl. 15:03
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
|