|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 23:26
|
|
Bus 230R
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Falkenborgvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
Campus Frederikssund (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Odinsvej (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 23:31
|
|
Kl. 23:31
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 23:38
|
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 23:38
|
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 23:42
|
|
Kl. 23:42
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 23:43
|
|
Kl. 23:43
|
|
|
|
Landerslev (Landerslevvej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Rugtoften (Landerslevvej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Holmegårdsvej (Landerslevvej)
|
Kl. 23:47
|
|
Kl. 23:47
|
|
|
|
Lyngerup (Lyngerupvej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
Onsved Huse (Skibbyvej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Onsved (Skibbyvej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Krogstrup Kirke (Skibbyvej)
|
Kl. 23:52
|
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
Ny Krogstrup (Skibbyvej)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
Bonderup Old (Skibbyvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Bonderupvej (Skibbyvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Elmevej (Hovedgaden)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Damgårdsvej (Hovedgaden)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
|