|
Veksø St. (Hovevej)
|
|
|
Kl. 09:41
|
|
Bus 217
|
|
Løjesøvej (Hovevej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Holmevej 131 (Holmevej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
Ellevej (Holmevej)
|
Kl. 09:44
|
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
Knudsbjergvej (Holmevej)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Holmegård (Holmevej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Piledyssen (Holmevej)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Stendyssevej (Piledyssen)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Gundsømagle Kirke (Sognevej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 09:54
|
|
Kl. 09:54
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
|