|
Sundbyvester Plads
|
|
|
Kl. 14:14
|
|
Bus 35
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Willumsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Randkløve Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Jægervej (Kirkevej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Dragør Kirke (Kirkevej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Kongevejen (Stationsvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
Bus 35
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
A.P. Møllers Allé
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
A. P. Møllers Allé, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Lufthavnen Øst, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Postnord (Kystvejen)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
DSB Hallen (Kystvejen)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Cirklen (Kystvejen)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
|