Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Hillerød St. | Kl. 00:10 | A | ||||
Favrholm St. | Kl. 00:12 | Kl. 00:12 | ||||
Allerød St. | Kl. 00:16 | Kl. 00:16 | ||||
Birkerød St. | Kl. 00:20 | Kl. 00:20 | ||||
Holte St. | Kl. 00:25 | Kl. 00:25 | ||||
Virum St. | Kl. 00:27 | Kl. 00:27 | ||||
Sorgenfri St. | Kl. 00:29 | Kl. 00:29 | ||||
Lyngby St. | Kl. 00:31 | Kl. 00:31 | ||||
Jægersborg St. | Kl. 00:33 | Kl. 00:33 | ||||
Gentofte St. | Kl. 00:35 | Kl. 00:35 | ||||
Bernstorffsvej St. | Kl. 00:37 | Kl. 00:37 | ||||
Hellerup St. | Kl. 00:40 | Kl. 00:40 | ||||
Svanemøllen St. | Kl. 00:43 | Kl. 00:43 | ||||
Nordhavn St. | Kl. 00:45 | Kl. 00:45 | ||||
Østerport St. | Kl. 00:47 | Kl. 00:47 | ||||
Nørreport St. | Kl. 00:49 | Kl. 00:49 | ||||
Vesterport St. | Kl. 00:51 | Kl. 00:51 | ||||
København H | Kl. 00:53 | Kl. 00:54 | ||||
Dybbølsbro St. | Kl. 00:56 | Kl. 00:56 | ||||
Sydhavn St. | Kl. 00:59 | Kl. 00:59 | ||||
Sjælør St. | Kl. 01:00 | Kl. 01:00 | ||||
København Syd St. | Kl. 01:02 | Kl. 01:02 | ||||
Åmarken St. | Kl. 01:04 | Kl. 01:04 | ||||
Friheden St. | Kl. 01:06 | Kl. 01:06 | ||||
Avedøre St. | Kl. 01:08 | Kl. 01:08 | ||||
Brøndby Strand St. | Kl. 01:11 | Kl. 01:11 | ||||
Vallensbæk St. | Kl. 01:13 | Kl. 01:13 | ||||
Ishøj St. | Kl. 01:16 | Kl. 01:16 | ||||
Hundige St. | Kl. 01:19 | Kl. 01:19 | ||||
Greve St. | Kl. 01:21 | Kl. 01:21 | ||||
Karlslunde St. | Kl. 01:24 | Kl. 01:24 | ||||
Solrød Strand St. | Kl. 01:28 | Kl. 01:28 | ||||
Jersie St. | Kl. 01:30 | Kl. 01:30 | ||||
Køge Nord St. | Kl. 01:33 | Kl. 01:33 | ||||
Ølby St. | Kl. 01:35 | Kl. 01:35 | ||||
Køge St. | Kl. 01:40 |