|
Allerød, Rønneholtparken (Violvej)
|
|
|
Kl. 17:55
|
|
Bus 385
|
|
Askevangen (Rønneholt Parkvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Kirsebærgården (Kollerødvej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Anemonevej (Kollerødvej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Prøvestensvej (Kollerødvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Centerhallen (Lilledal)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Nymøllevej (Banevang)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Blovstrød Byvej (Kongevejen)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Høveltevej (Kongevejen)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Byagervej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Kajerødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Bakkevej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Birkerød Hovedgade (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Ravnsnæsvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Søndervangen (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Skovrødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Birkerød Kongevej 4 (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Kongevejen 489 (Kongevejen)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Vasevej (Kongevejen)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Landsevej (Kongevejen)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 18:18
|
|
|
|
|