|
Kokkedal St.
|
|
|
Kl. 11:45
|
|
Bus 365R
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 11:46
|
|
Kl. 11:46
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 11:47
|
|
Kl. 11:47
|
|
|
|
Mølledammen (Holmegårdsvej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Egedal Kirke (Egedalsvej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Usserød Kongevej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Vejenbrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Hesselrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Kongevejen, Hesselrød (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Kongevejen 75 (Kongevejen)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Oldvejen (Kongevejen)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Lønholt (Kongevejen)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Skæremølle (Kongevejen)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Lille Ebbekøb (Kongevejen)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Tulstruplund (Kongevejen)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Højvangen (Humlebækvej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Asminderød, Båstrupvej (Benediktevej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
Fredensborg St.
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Bournonvillesvej (Stationsvej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Fredensborg, Jernbanegade (Lundebakken)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Kronprinsessevej (Slotsgade)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Fredensborg Slot (Jernbanegade)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Tinghusvej (Rosingsvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Bournonvillesvej (Stationsvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
|
Fredensborg St.
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
|