|
Kildedal St.
|
|
|
Kl. 13:06
|
|
Bus 158
|
|
Kalveholmvej (Knardrupvej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Rolandsgård (Knardrupvej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Knardrup Bygade (Knardrupvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Bogøgårdsvej (Knardrupvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Galgebakken (Knardrupvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Toppevadvej (Måløvvej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Asserhøj (Måløvvej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Klokkekildevej (Hesselvej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Ellekær Vænge (Gulbjergvej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Skovvej (Gulbjergvej)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Rappendamsvej (Slagslundevej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Lindegårds Allé (Slagslundevej)
|
Kl. 13:27
|
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
|