|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
|
|
Kl. 18:34
|
|
Bus 223
|
|
Elverdamsvej (Hornsherredvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Sofiehøj Friskole (Hornsherredvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Sæby (Tingstedet)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Strandbakken (Gershøjvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Vibevej (Gershøjvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Rytterlodden (Gershøjvej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Gershøj, Ved Kirken (Gershøjvej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Gershøjgårdsvej (Krabbesholmvej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Vink - Krabbesholm (Krabbesholmvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Vink - Røde Smedie (Krabbesholmvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Krabbesholm (Elverdamsvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Tinghøjvej (Biltris Gade)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Biltris (Biltrisgade)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
|