|
Skælskør Busterminal (Stationsvej)
|
|
|
Kl. 06:50
|
|
Bus 670
|
|
|
Østergade (Carl Medingsvej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
|
Sorøvej (Næstvedvej)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
|
Smidstrupvej (Næstvedvej)
|
Kl. 06:51
|
|
Kl. 06:51
|
|
|
|
|
Eggeslevmagle skole (Næstvedvej)
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
|
Tystofte (Næstved Landevej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
|
Tjæreby (Næstved Landevej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
|
Lundby (Næstved Landevej)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
|
Bøgelunde (Næstved Landevej)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
|
Kirkeskovskolen (Næstved Landevej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
|
Rude, Østervej (Østervej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
|
Østervej, Holsteinborgvej (Østervej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
|
Holsteinborg (Holsteinborgvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
|
Skovvænget (Holsteinborgvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
|
Holsteinborgvej (Skafterupvej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
|
Bisserup Strand (Skafterupvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
|
Holsteinborgvej (Skafterupvej)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
|
Bisserup Byvej (Skafterupvej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
|
Skafterup (Skafterupvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
|
Skafterupvej
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
|
Skælskør Landevej (Skafterupvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|
Nyboder (Skælskør Landevej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
|
Spjellerup (Spjellerup Bygade)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
|
Menstrup Bygade (Spjellerup Bygade)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
|
Frederiksvej (Menstrup Bygade)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
|
Menstrup Kro (Menstrup Bygade)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
|
Teglværksvej (Skælskørvej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
|
Saltøvej (Skælskørvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
|
Skælskørvej (Karrebækvej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
|
Dyves Bro (Karrebækvej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
|
Stenbæksholm (Karrebækvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|
Vestre Ringvej (Karrebækvej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
|
Digtervejensskole (Karrebækvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
|
Slettevej (Karrebækvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
|
Mosevej (Karrebækvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
|
Lille Solvej (Karrebækvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
|
Brogade (Rådmandshaven)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
|
Rådmandshave (Rådmandshaven)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
|
Farimagsvej
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
|
E
|