|
Dyssegårdsvej, Vendepladsen (Dyssegårdsvej)
|
|
|
Kl. 12:48
|
|
Bus 601A
|
|
|
Dyssegårdscenteret (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
|
Flinteøksen (Dyssegårdsvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
|
Professionshøjskolen Absalon (Parkvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
|
Svendborgvej (Parkvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
|
Skt. Jørgens Kirke (Parkvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
|
Odensevej (Parkvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
|
Sct Jørgens Park (Parkvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
|
Grønlandsvej (Parkvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
|
Norgesvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
|
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
|
Munkebo (Farimagsvej)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
|
Næstved St. (Farimagsvej)
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:05
|
|
Bus 601A
|
B
|
|
Ndr. Farimagsvej (Viadukten)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
|
Havrevænget (Hvedevænget)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
|
Rugvænget (Hvedevænget)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
|
Primulavej (Hvedevænget)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
|
Anemonevej (Erantisvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
|
Erantisvej 48 (Erantisvej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
|
A-broen (Østre Ringvej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
|
Køgevej (Østre Ringvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
|
Susåskole afd Holsted (Holsted Allé)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
|
Trompetvej (Holsted Allé)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
|
Fagotvej (Holsted Allé)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
|
|
Kuhlaus Vej (Holsted Allé)
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
|
|