|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 17:13
|
|
Bus 400S
|
|
|
Nybrovej (Bagsværdvej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
|
Aldershvilevej (Bagsværdvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
|
Bagsværd St., Bindeledet (Bindeledet)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
|
Granvej (Vadstrupvej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
|
Åvej, Ring 4 (Ring 4)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
|
Sortemosevej (Ring 4)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
|
Nordbuen (Ring 4)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
|
Digterparken (Ring 4)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Byvej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
|
Ballerup Rådhus (Hold-an Vej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
|
Hedegårdscentret (Hold-an Vej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
|
Sydbuen
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
|
Hveen Boulevard (Helgeshøj Allé)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
|
Teknologisk Institut (Gregersensvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
|
Høje Taastrup St.
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
|
City 2 (Bornholms Allé)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
|
Køgevej (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
|
|
Tåstrup Valbyvej (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
|
Ishøj Bygade (Vejleåvej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
|
Broenge (Industribuen)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
|
Industribuen (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
|
Mosegårdsstien (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
|
Ishøj St.
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
|
|