|
Helsingør St.
|
|
|
Kl. 11:30
|
|
Bus 347
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Marienlyst Allé (Nygade)
|
Kl. 11:33
|
|
Kl. 11:33
|
|
|
|
Møllebakken (Esrumvej)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Rolfsvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:36
|
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
Uffesvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Wesselsvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Erhvervsskolen (Esrumvej)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Klostermosestien (Esrumvej)
|
Kl. 11:40
|
|
Kl. 11:40
|
|
|
|
Teglstrup (Esrumvej)
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
Rødegårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Nygård (Esrumvej)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Borsholmvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:46
|
|
Kl. 11:46
|
|
|
|
Hegnet (Esrumvej)
|
Kl. 11:46
|
|
Kl. 11:46
|
|
|
|
Smedemosevej (Esrumvej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Horserød Statsfængsel (Horserødvej)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Vink - Horserød Byvej (Borsholmvej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Borsholm (Borsholmvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Hattemagervej (Carl Bødker Nielsens Vej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Bødkervej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Løvvænget (Holmegårdsvej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Bretagnevej (Sauntevej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
|
Hornbæk St.
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
|