|
Gilleleje St.
|
|
|
Kl. 06:27
|
|
Bus 363
|
|
Havnevej (Stationsvej)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Nordre Strandvej (Vesterbrogade)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Enebærbakken (Vesterbrogade)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Kornmodsvej (Vesterbrogade)
|
Kl. 06:29
|
|
Kl. 06:29
|
|
|
|
Solvænget (Græstedvejen)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Langdraget (Græstedvej)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
Bavne Ager (Parkvej)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Ahornvænget (Parkvej)
|
Kl. 06:33
|
|
Kl. 06:33
|
|
|
|
Gilbjergskolen (Parkvej)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Nellerupgårds Allé (Parkvej)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
Parkvej (Bonderupvejen)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Kattegatsvej (Bonderupvejen)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Nakkehoved Strandvej (Hillerødvejen)
|
Kl. 06:37
|
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
Lundebakken (Hillerødvej)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
Dragstrup (Hillerødvej)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Søborg, Kongsgaden (Toftevej)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Søborg Kirke (Bygaden)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Vink - Holt, Frydenlund (Holtvej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Græsted St.
|
Kl. 06:52
|
|
Kl. 06:52
|
|
|
|
Ravnstrupvej (Stationsvej)
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Gribskolen Græsted (Stationsvej)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Græsted Torv (Græsted Hovedgade)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Nyvej (Hovedgaden)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Ramsager (Hovedgaden)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Holtvej (Esbønderupvej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Græsted Syd St.
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Holtvej (Esbønderupvej)
|
Kl. 06:58
|
|
Kl. 06:58
|
|
|
|
Præstevænget (Præstevejen)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Mårum Tinghuse (Præstevejen)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Mårum Skov og Naturbørnehave (Tinghusevej)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
Mårum Gade (Ny Mårumvej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
Bredland (Ny Mårumvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Nellerødvej (Ny Mårumvej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Frydenlund (Ny Mårumvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Duemose St. (Ny Mårumvej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Kagerup (Gribskovvej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Skovbrynet (Kagerup Stationsvej)
|
Kl. 07:16
|
|
Kl. 07:16
|
|
|
|
Kagerup St. (Kagerup Stationsvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
Skovbrynet (Kagerup Stationsvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Kagerup (Gribskovvej)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Høbjerg (Kildevejen)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Kildevejen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Betulavej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Ammendrupvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Engerødvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Helsinge Rådhus (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
|
Helsinge St.
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|