|
Solrød Strand St.
|
|
|
Kl. 15:17
|
|
Bus 215
|
|
Solrød Rådhus (Solrød Byvej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Elmelyparken (Solrød Byvej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Køge Bugt Motorvejen (Solrød Byvej)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Bybjerg (Solrød Byvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Solrød Kirke (Solrød Byvej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Fergosgård (Roskildevej)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Gammel Havdrup Kirke (Kirkegade)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
Havdrup Skole (Skolevej)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Kildebrogårdsvej (Skolevej)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Bryggerivej (Skolevej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Havdrup St.
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Kildevej (Havdrup Centervej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Kamillehaven (Havdrup Alle)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Ørsted Kirke (Ørstedvej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Mølleagervej (Ørstedvej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Ørsted Alderdomshjem (Ørstedvej)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Lunden (Ørstedvej)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Viby Skole afd. Ørstedvej (Ørstedvej)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Parkvej (Skolevej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Viby Sjælland St. (Søndergade)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Poppelvænget (Dalen)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Dåstrup, Bueager (Assendløsevejen)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Engvej (Assendløsevejen)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Assendløse (Assendløsevejen)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Osted Friskole (Assendløsevejen)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Osted Friskole (Hovedvejen)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Byvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Ostedhallen (Hovedvejen)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Osted Kro (Hovedvejen)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Alfarvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Hestehavevej (Hovedvejen)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Kirkebjerg (Hovedvejen)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Mannerupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Jonstrupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Lindeskovvej (Tolstrupvej)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Tolstrupgård (Tolstrupvej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Atterupvej, ved vandværk (Atterupvej)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Ny Tolstrup (Tolstrupvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Avnstrupvej (Orupvej)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Avnstrup (Avnstrupvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Vernersminde (Vernermindesvej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Særløse (Særløsevej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Skov Hastrup (Skov Hastrupvej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Kløvermarken (Roskildevej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Elmevej (Roskildevej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Hyldebjerg (Roskildevej)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Hvalsø Skole (Søvej)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Hvalsø St., Afsætning (Holbækvej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Rådhuset i Hvalsø (Møllebjergvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Pileager (Tolskovvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Hvalsø St.
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
|